OutOfRound.cz IT služby 

Počítačová síť

Počítačová síť (anglicky computer network) je v informatice označení pro technické prostředky, které realizují spojení a výměnu informací mezi počítači. Umožňují tak uživatelům komunikaci podle určitých pravidel, za účelem sdílení využívání společných zdrojů nebo výměny zpráv.

Správa počítačové sítě

řešení pro malé i velké ...

Správou sítě se naše společnost zabývá již přes 10 let. Tedy od úplných začátků, když se ještě rozšiřovala telefonní síť a naši tehdejší kolegové do ní zapájeli nové klienty. Od té doby jsme samozřejmě prokročili jak my, tak i technologie. Nyní se specializujeme na správu sítí na klíč, který spočívá v dodání co nejlepšího řešení na míru pro klienta. Od návrhu až po realizaci a správu Vám dodáme síť, o které si budete jisti, že bude fungovat.

Proces začíná obhlídkou, pokračuje návrhem na vylepšení nebo pouhým sjednocením konfigurace dle norem. Dále přichází zavedení monitorovacího zařízení, pomocí kterého je naše společnost schopna detekovat chyby zařízení nebo softwarového vybavení ještě před úplným zřícením systémů, a tak včas varovat naše zákazníky před hrozbou. S našimi zákazníky neustále komunikujeme. Samozřejmostí je taktéž aktivní informování o hrozbách, budoucích investicích nebo o aktuálním stavu sítě.