OutOfRound.cz IT služby 

Bezpečnost na internetu

Bezpečnost na internetu je relativně široký pojem a zároveň důležitá věc, jak pro běžné uživatele, tak administrátory velkých sítí. Můžeme jí rozumět jako souboru opatření, jež mají za cíl znemožnit či alespoň maximálně znesnadnit útočníkovi získání soukromých či neveřejných dat, obsahu komunikace, zamezit převzetí vlády nad počítačem, případně celou sítí nebo útoku s pokusem vyřadit server z činnosti.

V širším smyslu do této oblasti náleží také ochrana před úniky nevhodných osobních informací například na sociálních sítích, manipulace s lidmi na sociálních sítích nebo zamezení zobrazení citlivých firemních dokumentů ve výsledcích vyhledávačů.

Zabezpečení Vašich dat

řešení pro malé i velké ...

Se správou sítě jde ruku v ruce zabezpečení. Klademe maximální důraz na práci, kterou provádíme. Naši spokojení zákazníci mluví za vše. Děláme vše pro to, abyste jako zákazník dostal vždy ty nejmodernější technologie, které splňují přísné normy na zabezpečení. Jejich konfiguraci provádíme ve spolupráci s výrobci, aby Vaše řešení bylo opravdu správně nakonfigurované a plně funkční.

Námi dodávané řešení plně respektují veškeré související standardy a normy dle zákona 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích. Jako firma se držíme striktního kodexu správců sítí a etických hackerů. Používáme nejnovější postupy prevence a metody detekce hrozeb, čímž zabezpečujeme u našich zákazníků pohodlí a ničím nerušený běh služeb.

Penetrační testy ...

Naše bezpečnost je založena na znalostech hlubších struktur programového vybavení sítí a porozumění běhu služeb a protokolů. Tyto znalosti využíváme pro správnou konfiguraci všech produktů, které dlouhodobě nasazujeme a následně testujeme.

Tyto testy si u nás můžete objednat abyste zjistili, v jakém stavu je zabezpečení Vaší sítě.

Bezpečné účetnictví ...

Asi nejhlavnějším aktivem Vaší společnosti je účetnictví. Proto dbáme na to, aby bylo v bezpečí, jak organizačně dle rozdělení ve Vaší společnosti, tak i z hlediska výpadku nebo možné manipulace s účetními daty. Používáme různé způsoby řízeného přístupu k datům a tím zabezpečujeme jejich bezpečnost a integritu.

Pravidelné zálohy ...

Nedílnou součástí každé společnosti je vypracovaný zálohový řád. Ten mapuje jak často, a které systémy je potřeba zálohovat . Následně tento proces automatizujeme pro co nejefektivnější využití dostupného místa pro zálohy. Dle potřeby společností dále nabízíme Off-site zálohu, která Vaše data drží v bezpečí mimo Vaší kancelář, tak aby bylo možné Vaše data rychle obnovit ze zálohy a zabezpečit tím běh Vaší společnosti.